Zamówione przez Ciebie urządzenie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost. Urządzenia dostarczamy również osobiście door-to-door z opcją instalacji, w zależności od preferencji i wyboru przy dokonywaniu transakcji. Wysyłki oraz opcję door-to-door realizujemy na terenie całej Polski. Koszt wysyłki oraz instalacji jest w cenie urządzenia. 

Przesyłka kurierska DPD

Standardowy czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską DPD wynosi od 1-3 dni roboczych po opłaceniu zamówienia. Urządzenie wysyłane jest na palecie i odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległo podczas transportu uszkodzeniom. Każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę wartości zamówienia, dlatego przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie. W razie stwierdzenia uszkodzenia taśmy firmowej, braków otrzymanego towaru, należy sporządzić protokół w obecności kuriera.

Przesyłka kurierska InPost

Standardowy czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską InPost wynosi od 2-4 dni roboczych po opłaceniu zamówienia. Urządzenie wysyłane jest na palecie i odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległo podczas transportu uszkodzeniom. Każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę wartości zamówienia, dlatego przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie. W razie stwierdzenia uszkodzenia taśmy firmowej, braków otrzymanego towaru, należy sporządzić protokół w obecności kuriera.

Door-to-door + instalacja

Dostawa oraz instalacja urządzenia przez Technika jest ustalana indywidualnie z Działem Obsługi Klienta po opłaceniu zamówienia. Dostosowywana jest data oraz miejsce instalacji. Technik dostarcza na miejsce urządzenie oraz niezbędne części potrzebne do instalacji.  Dodatkowo ekspres ustawiany jest pod preferencje Klienta, przeprowadzane jest szkolenie z obsługi oraz konserwacji.