Dr.Coffee F3
  • Dr.Coffee F3 zbiornik
  • Dr.Coffee F3

Dr. Coffee F3

32 900,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje

Dr.Coffee F3 określany jest jako nowy początek dla Dr. Coffee odnośnie odkrywania wyższej klasy ekspresów komercyjnych do kawy. F3 oparty jest na funkcji szybszego przygotowania kawy, ma opcję gorących i zimnych produktów mlecznych i spełnia oczekiwania odnośnie napojów mrożonych. Dr.Coffee F3 to idealny ekspres na stację paliw lub do hotelu.

Opis

Dzienna wydajność
300 filiżanek
Godzinna wydajność: Espresso
140
Godzinna wydajność: Espresso x2
200
Godzinna wydajność: Americano
120
Godzinna wydajność: Americano x2
150
Godzinna wydajność: Cappuccino
120
Godzinna wydajność gorącej wody
27 litrów
Pojemność pojemnika na ziarna kawy
2 x 1200 g
Pojemność pojemnika na fusy
100 sztuk (10g/1 szt.)
Parametry zasilania
220-240V~ 50/60Hz 2600-3100W

Dr.Coffee F3 - ekspres do kawy o dużej wydajności

Dr.Coffee F3 to flagowy model marki Dr. Coffee, który jest używany na stacjach paliw, w kawiarniach, piekarniach, hotelach itd. Spełnia wymagania dotyczące użytku komercyjnego. Profesjonalna pompa rotacyjna wyprodukowana w Europie, przyrządza klasyczne napoje do każdej filiżanki/kubka. Jeden przycisk gorącej i zimnej pianki mlecznej pozwala dostosować parametry swojej kawy.

Profesjonalna pompa do mleka

Profesjonalna pompa do mleka pozwala na regulację gęstości pianki. Czyszczenie systemu mlecznego jest w pełni automatyczne. Zimne lub gorące latte można przyrządzić w zaledwie 1 minutę.

Profesjonalna pompa rotacyjna

Profesjonalna pompa rotacyjna turbo do użytku komercyjnego, pompa do mleka i podwójny bojler zapewniają wysoką jakość i wydajność. Wszystkie informacje dotyczące spożycia kawy i serwisu są na wyciągnięcie ręki.

Ekran o przekątnej 10,1"

Kolorowy, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1” umożliwia wybór ponad 30 napojów. Posiada wygaszacz ekranu, możliwość dodania materiałów wideo i jest wielojęzykowy.

System samoczyszczenia

Dr.Coffee F3 ma funkcję samoczyszczenia, nie jest wymagana ingerencja człowieka. 

Ceramiczne żarna

Ceramiczne żarna mają żywotność aż 500 kg, Szybkie chłodzenie zapewnia równomierną grubość mielenia. Dodatkowo emitują niski poziom hałasu.

Regulowana dysza pary

Ekspres ma możliwość regulacji czasu oraz temperatury. Dysza pary ze stali nierdzewnej może być regulowana, dzięki czemu łatwo tworzy piankę mleczną. Wysoka odporność na uszkodzenia zmniejsza wskaźnik awaryjności. 

Dysza ciepłej wody

Niezależna konstrukcja dyszy ciepłej pary, którą leci bezpośrednio woda pozwala na mycie filiżanek lub zaparzenie herbaty. 

Kluczowe funkcje Dr.Coffee F3

- profesjonalna pompa do mleka może wytwarzać zimną i ciepłą piankę, w porównaniu z Dr.Coffee F2 wydajność pompy wzrosła aż 1,8 razy.

- profesjonalny system podgrzewania, z możliwością zaprogramowania sprawia, że ekspres może nagrzewać się w dowolnym czasie, aby zapewnić najwyżej jakości specjały kawowe.

- profesjonalna pompa łopatkowa może przygotować kawę bardzo szybko, prędkość przyrządzania kawy jest zwiększona o 1,5 razy w porównaniu z Dr.Coffee F2.

- wysokotemperaturowy system spieniania mleka i opcja automatycznego czyszczenia sprawiają, że pianka mleczna jest delikatniejsza i gładsza, a czyszczenie ekspresu łatwiejsze.

- niestandardowe parametry napojów, można ustawić dany napój według własnych preferencji.

- duża pojemność podwójnego pojemnika na ziarno oraz produkty instant zapewniają większy wybór napojów.

Przeznaczenie ekspresu Dr.Coffee F3

Dr.Coffee F3 jest to ekspres do kawy, który idealnie sprawdzi się na stacji paliw lub w hotelu. Dzięki dużej wydajności ekspres F3 jest w stanie przygotować do 300 kaw dziennie. Dodatkowo ekspres posiada możliwość podłączenia bezpośrednio do sieci wody.  

Wymiary urządzenia

Wymiary urządzenia Dr.Coffee F3 (szerokość x głębokość x wysokość): 34 cm x 54 cm x 83 cm.

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

2 innych produktów w tej samej kategorii: