Dr.Coffee Coffee Zone
  • Dr.Coffee Coffee Zone
  • Dr. Coffee Coffee Zone

Dr.Coffee Coffee Zone

17 900,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje

Ekspres Dr.Coffee Coffee Zone to rozwiązanie stworzone, by sprostać wyzwaniom branży HoReCa. Jego prostota, intuicyjność obsługi oraz wydajność sięgająca nawet 200 filiżanek kawy dziennie to kluczowe cechy. Dodatkowo, ekspres wyposażony jest w funkcję automatycznego czyszczenia, która gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu czystości.

Opis

Dzienna wydajność
200 filiżanek kawy
Pojemność pojemnika na ziarna kawy
4 l
Pojemność pojemnika na wodę
1200 g
Waga
25
Pojemność pojemnika na instant
1,2 kg * 1 / 1 kg * 1

Dr.Coffee Coffee Zone - niezbędnik dużych biur

Ekspres Dr.Coffee Coffee Zone to nowoczesne urządzenie, idealne zarówno dla sektora HoReCa, jak i stacji benzynowych. Wyposażony w duży 10-calowy ekran dotykowy, ten innowacyjny ekspres gwarantuje łatwą i intuicyjną obsługę. Teraz każdy może przygotować swój ulubiony napój kawowy jednym prostym kliknięciem. Menu wyświetlane na ekranie jest intuicyjne i przejrzyste, dzięki ikonom reprezentującym różne dostępne napoje. 

Dr.Coffee Coffee Zone jest w stanie przygotować aż do 200 filiżanek kawy dziennie, co czyni go idealnym rozwiązaniem do obsługi klientów w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki niemu można zapewnić optymalną dystrybucję kawy nawet w najbardziej zatłoczonych lokalizacjach.

Dzięki różnorodnemu i wszechstronnemu menu, każdy z łatwością znajdzie ulubiony napój kawowy, a ekspres posiada również opcję przygotowania napojów instant. W urządzeniu znajdują się dwa pojemniki, które pomieszczą łącznie 1,2 kg produktów instant. To idealne rozwiązanie, by zadowolić Twoich klientów i pozwolić im cieszyć się doskonałą czekoladą oraz innymi smacznymi napojami.

Kluczowe funkcje modelu Coffee Zone

Ten ekspres kawowy posiada zbiornik na ziarna kawowe o pojemności 1200g oraz zbiornik na produkt instant. Można go podłączyć do źródła wody lub korzystać z 4-litrowego zbiornika na wodę. Ponadto, ekspres jest wyposażony w oddzielną dyszę parową, co umożliwia samodzielne spienianie mleka. Dzięki czujnikowi poziomu mleka, ekspres nie zaparzy kawy z mlekiem, jeśli w lodówce zabraknie mleka.

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

3 innych produktów w tej samej kategorii: